Taç Yuvam Öğrenci Yurtları ve Apartları

Hakkımızda

Taç Yuvam öğrenci apartları konusunda deneyimli yöneticilerimiz tarafından idare edilmekte öğrencilerimizin rahatlığı, konforlu yaşamı ve güven içinde olabilmeleri için her türlü ön çalışmaları yapmaktadır.

Taç Yuvam, sözde değil özde gerçek ev rahatlığını sunmak ve bu doğrultuda ailelerin de en güvendiği adreslerden biri olmak için çaba sarf etmektedir.

Yurt ve apartlarımızın konumları titizlikle seçilmektedir. Konumları itibari ile daima temiz hava solunabilen ve ayrıca okullara 3 ila 5 dakikalık yürüyüş mesafelerindedir.

Güne odalarımızın çoğundan görebileceğiniz ve sabahın ilk ışıkları ile size tarihi yarımadanın eşsiz güzelliği başlayabilir ve gecenin en güzel ışıkları ile yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Odalarımızda öğrencilerimizin rahatlığı için mümkün olan her türlü rahatlık ve konfor düşünülmüştür.

İsteğe göre (en fazla 3) kapasiteli olan odalarımız Banyo & WC barındırmakta. 7/24 sıcak suyu olan odalarımız merkezi sistem ısıtmalı olduğu için de kışın üşüme gibi bir sorunu ortadan tamamen kaldırmaktadır.

Öğrencilerimizin internet gibi ihtiyaçlarını da güçlendirilmiş altyapısı ile en hızlı Fiber İnternet bağlantısını kablosuz bağlantı ile tüm öğrencilere ücretsiz sunmaktadır. Kütüphane, yemekhane, spor salonu olduğu gibi çamaşır & ütü odamız da hizmetine sunulmuştur.

Hijyen konusuna çok önem verdiğimiz için odalar haricinde ortak kullanıma açık banyo bulunmamaktadır.

Yurtlarımıza ulaşım kolay olduğu kadar çevresinde banka şubeleri, ATMler, marketler de olmak üzere ihtiyaçları karşılayabilecek bir çok mağaza bulunmaktadır.

Kendi evlatlarımıza nasıl bakıyorsak sizlere de öyle bakıyoruz, en iyisini yaptığımıza inanarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.