Öğrenci Apart

Apartlarımızın her şey yeni, özel ve güzel. Hiç bir şey getirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan her şey hizmetinize sunulacak. Odalarımız tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik olarak tasarlanmıştır. Odalar, beş yıldızlı otel konforunda düzenlenmiş olup öğrencilerimizin rahatlığı ön planda tutulmuştur. Odalarda, gardrop, çalışma masası, buzdolabı, LCD ekran TV, kablolu - kablosuz internet, telefon, özel tasarım baza-dolap, anatomik yatak, yorgan, yastık ve nevresim takımı bulunmaktadır. Her odada banyo ve WC bulunmakta olup birinci sınıf malzeme kullanılmıştır.

Taç Yuvam öğrenci apartlarımızda, güvenilir bir yaşam sürmeniz için gerekli bütün donanım sağlanmıştır. Her şeyden önce güvenliğimiz sağlanmaktadır. Yurt ve apart binaları depreme dayanıklıdır raporuna sahip, sigortalı, yangın uyarı sistemi ve yeşil etikete sahip bulunmaktadır.

Taç Yuvam Öğrenci Apartlarımızda sizlerin hijyenik yaşam alanlarına sahip olmanız amacıyla profesyonel ekipler tarafından düzenli olarak kat ve oda temizliği yapılmaktadır.

Taç Yuvam öğrenci apartlarında ücretsiz 3 öğün yemek en az 13 çeşit açık büfe kahvaltısı ve en az 4 çeşitten az olmamak üzere sabah, öğlen ve akşam yemekleri kendi endüstriyel mutfağımızda profesyonel aşçı ve bayan personellerimiz ile hijyenden ödün vermeden hazırlanıp ikram edilmektedir.